آمالگاماتور دندانپزشکی دام

آمالگاماتور دندانپزشکی دام

آمالگاماتور دندانپزشکی دام

Blog Article

در داخل دستگاه آمالگاماتور مخزنهاي مجزايي براي ريختن آمالگام جيوه وجود دارد. دستگاه آمالگاموتور مخزنی دارای مخزن های جدا برای پودر آمالگام و جیوه است. آمالگاماتور دنتالیوم عاج طب دارای درب محافظ و میکروسوییچ ایمنی است. تغذیه و توان آمالگاماتور عاج طب مدل دور ثابت AC 220V, 50 Hz طراحی میشود. همچنین با خرید این دستگاه می توان از گارانتی یک ساله تعمیر و خدمات ده ساله شرکتی نیز برخوردار شد. آمالگام از اختلاط آلیاژهای نقره (۳۵٪) ، قلع (۲۳٪) ، مس و روی با جیوه (۵۰٪) بدست می آید. تقریباً نیمی از آمالگام دندانی جیوه مایع و نیمی دیگر از آلیاژ پودری نقره، قلع و مس است. سپس دندانپزشک از دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی، برای مخلوط کردن آلیاژ پودری را با جیوه مایع برای ایجاد ماده آمالگام استفاده میکند. داشتن یک دستگاه بیصدا یا کمصدا، به کاهش اضطراب بیماران نیز بسیار کمک میکند. زمان بسیار کم، منجر به ایجاد ترکیبی نامرغوب با ظاهری نامناسب می شود، در حالی که زمان بیش از حد معین، منجر به ایجاد یک مخلوط مرطوب می شود که به درستی تنظیم نمی شود.


دوکاره (فله اي-کپسولي) نمايش داده شده است.

لطفا قسمت اطلاعات بیشتر محصول را نیز مشاهده فرمایید تا بهترین آمالگاماتور دندانپزشکی را مناسب با نیاز خود انتخاب نمایید. آمالگاماتور کپسولی دیجیتالTAC Ultramix قابلیت ذخیره ten برنامه را در خود دارد و همچنین این دستگاه از صفحه کنترل لمسی ساده و کارآمد نیز بهره میبرد. در تصوير صفحه بعد قسمتهاي تشکيل دهنده يک آمالگاماتور دوکاره (فله اي-کپسولي) نمايش داده شده است. در این کشور شخصی برای ترمی - ایی است که در دندانهای بسیاری از ما ب - ل شده است. این شرکت هدف خود از عرضه مدلهای درجه یک را دسیابی به رضایت مشتریان می داند. قاب بالا و زیر دستگاه از جنس پلاستیک خود رنگ ABS است. این ماده آلیاژی از چند ماده گوناگون است که باید در مطب و در هنگام پرکردن دندانها، آماده شود. سپس این ماده کمکم استحکام پیدا میکند و به یک بخش پرکننده جامد در دندان تبدیل میشود. پیچ تنظیم که میزان و درصد جیوه و آمالگام را مشخص میکند. Write-up is creat​ed by GSA Content Gene rato᠎r DEMO.


خرید آمالگاماتور

گاهی به دلیل لرزش دستگاه پودر آمالگام در مخزن خود فشرده میشود و باعث عبور نکردن مقدار لازم پودر در لوله ترکیب آمالگاماتور میشود که کم شدن پودر، تنظیم دستگاه را به هم میزند. به دلیل لرزش دستگاه پودر آمالگام در مخزن خود فشرده میشود و باعث عبور نکردن مقدار لازم پودر در لوله ترکیب آمالگاماتور میشود که کم شدن پودر تنظیم دستگاه را بهم میزند. برای رفع این مشکل لازم است با برس مخصوص لوله را تمیز کنید. پس از چند بار استفاده، درپوش آمالگاماتور را نیز با برس مخصوص تمیز کنید. آمالگام مناسب از مخلوط شدن سریع اما یکنواخت مواد آمالگام با یکدیگر به دست میآید. اما از آن جایی که این مواد معمولا برای ترمیم دندان های جلو به کار می روند و باید رنگی مشابه رنگ دندان ها داشته باشند، به آن ها ماده سفید نیز می افزایند. این آمالگاماتور کپسولی مواد را با سرعت بسیار بالایی مخلوط میکند تا ماده ای همگن و شکل پذیر بسازد.موتور این دستگاه بسیار قدرتمند است و نسبت به قیمت بسیار مناسب آن بسیار به صرفه است.این دستگاه ساخت کشور چین است و دارای ۳ حافظه ی قابل انتخاب میباشد.وزن این دستگاه ۳ کیلوگرم است.برای مراقبت از این دستگاه نیاز هست که در دسترس نور آفتاب قرار نگیرد چون در طولانی مدت موجب آسیب به دستگاه میشود.


جیوه برای اتصال ذرات آلیاژ به یکدیگر بهصورت یک ماده پرکننده جامد، بادوام و مستحکم استفاده میشود. خواص شیمیایی عنصر جیوه باعث میشود که برای ایجاد یک ترکیب با ذرات آلیاژ مس، نقره، قلع و … آمالگاماتور های کپسولی با توحه به دور موتور های خود تقسیم بندی می شوند. این دستگاه در انواع و کاربردهای مختلفی تولید شده و دندان پزشک با توجه به کارایی و نیاز خود می تواند هریک از انواع آن را انتخاب کند. گارانتی طولانیتر محصول، نشاندهنده اعتماد شرکت site به محصول خود است. این دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی ساخت کشور ایران و شرکت عاج طب می باشد. دستگاه آمالگاماتور دندانپزشکی، یکی از مهمترین دستگاههای موجود در مطبهای دندانپزشکی امروزی است. آمالگام به صورت پودر است و جهت تبديل آن به خميـر ، مقـداری جيـوه بـا آن مخلـوط مـیكننـد. مقدار پودری که درون این دستگاه قرار می گیرد متغیر و مقدار جیوه آن ثابت می باشد ، در واقع با در نظر گرفتن پیچی در کنار دستگاه این امکان را پزشک می دهد تا مقدار پودر ریخته شده در آن متغیر باشد. مقدار پود رو جیوه از قبل تعیین شده است و به صورت کپسولی در آمده است.که این کپسول در داخل گیره کپسول در محل موردنظر قرار میگیرد.

Report this page